Donfish.org: Рыбалка в Донбассе

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Donfish.org: Рыбалка в Донбассе » Нахлыст » Клуб нахлыстовиков


Клуб нахлыстовиков

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Клуб нахлистовиків
Громадська організація Риболовний клуб «Тандем» заснована в 2005 році і здійснює свою діяльність на території Івано-Франківської області в напрямку популяризації найбільш красивого і спортивного виду ловлі в світі – нахлисту.

Основним видом діяльності клубу є організація рибальських турів в Івано-франківській області.

Основною відмінністю нахлистової ловлі є дотримання принципу «впіймав – відпустив», який активно пропагується у всьому світі. Саме тому на хлист прививає риболовам любов до природи і жоден нахлистовик ніколи не завдасть ані найменшої шкоди природі і мешканцям водойм.

Риболовний клуб «Тандем» - перша і єдина організація, яка робить вагомі кроки в напрямку розвитку і популяризації нахлистової ловлі на теренах Івано-франківської області.

В серпні 2007 року силами клубу в Долинському р-ні Івано-Франківської області було організовано на хлистовий семінар, в якому приймали участь чи не найвідоміші в світі спортсмени-нахлистовики: Уве Райдер (Австрія)

У вересні 2008 року на запрошення Риболовного клубу «Тандем» Україну відвідала група досвідчених спортсменів-нахлистовиків з Англії, які поділилися з нами безцінним міжнародним досвідом і мали можливість рибачити на водоймах Івано-Франківської області.

В 2009 році річки Івано-франківської області відвідало багато гостей з Німеччини, Росії,а також багато рибалок з України.

25 квітня 2010р рибальському клубу «Тандем» виданий дозвіл Міністерством Екології України про те що члени клубу мають право ловити рибу методом «впіймав-відпусти»в верхівях річок Карпатського регіону.Зарибнення і контроль.

Запрошуємо всіх бажаючих вступити в наш клуб,а також здійснити прекрасну подорож на карпатські річки за справжньою дикою струмковою фореллю і красенем харіусом.

Контакти:
+38 066 840 39 10
+38 096 607 51 08
strike@fly-fishing.com.ua

0

2

yellowww0 написал(а):

Запрошуємо всіх бажаючих вступити в наш клуб,а також здійснити прекрасну подорож на карпатські річки за справжньою дикою струмковою фореллю і красенем харіусом.

Я бы не против, но сейчас на рыбалку за 100 км поехать проблема... :dontknow:
Новый шнур купить уже с оглядкой и почухиванием затылка  :dontknow:

+1


Вы здесь » Donfish.org: Рыбалка в Донбассе » Нахлыст » Клуб нахлыстовиков