Donfish.org: Рыбалка в Донбассе

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Donfish.org: Рыбалка в Донбассе » Соревнования » Соревнования по ловле фидером ДОФСЛР, 14-15 июля 2007


Соревнования по ловле фидером ДОФСЛР, 14-15 июля 2007

Сообщений 1 страница 30 из 56

1

Змагання з ловлі риби фідером.
Донецька обласна федерацiя аматорського та спортивного рыбальства.
Дата проведеняя. 14-15 липня 2007 року.
Кiлькiсть спортсменiв обмежена – 20 осiб. (10 команд).
1. Загальнi положення.
1.1. Після сигналу, який сповіщає про закінчення змагань зараховується риба, яка знаходиться не в воді.
Спортсмени залишаються на місці ловлі (в секторі) до прибуття судді-контролера. Підходити спортсменам один до одного до закінчення збору улову або зважування в секторах не дозволяється.
1.2. Спортсмени не мають права приймати від спортсменів та інших осіб практичну поміч у підготуванні місця змагань, снастей, насадки і прикормки, виведенні риби та надавати допомогу іншим спортсменам.
1.3. Після сигналу про заняття сектору або зони спортсмен може тимчасово покинути їх із дозволу судді.. Питна вода та їжа може бути передані спортсмену тільки через суддю.
1.4. Під час змагань спортсмени зобов’язані зберігати рибу таким чином, щоб вона залишалася живою на момент зважування (за винятком змагань з лову риби на мормишку).
1.5. До заліку приймається вся виловлена риба. Заліковується риба і тоді, коли вона випадково виловлена не за рот. Навмисне багріння риби забороняється.
1.6. Риба, яка виловлена під час змагань, випускається у водойму.
1.7. На змаганнях учасникам забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини, а спортсменам і засобами радіозв'язку.
1.8. Зони, сектори розподіляються серед спортсменів шляхом жеребкування. У кожній зоні повинно бути по одному спортсмену з кожної команди. Жеребкування проводиться перед початком змагання за участю представників або капітанів команд.
1.9. При проведенні змагань з ловлі на фiдер на річках або каналах сектор №1 повинний завжди знаходитись нижче за течією, на широких водоймах (озерах, ставках) сектор №1 повинний знаходитись зліва, якщо дивитися з берега на водойму, а розміщення секторів, відповідно, проводиться зліва на право.
1.10.  Через несприятливі погодні умови змагання можуть бути припинені або скасовані.
Якщо погодні умови дозволяють продовжити змагання в рамках розпорядку дня, змагання можуть бути відновлені, або скорочені по тривалості. У випадку початку грози змагання негайно припиняються.
Якщо погодні умови не поліпшуються, або розпорядок дня не дозволяє продовжити змагання, то тур вважається чинним, якщо його тривалість склала не менше однієї години.
1.11.  Після закінченні змагань спортсмени повинні прибрати в секторі (зоні) все сміття.
2. Регламент. Тривалість змагань та склад команд.
2.1. Тривалість змагань становить: 2 тури тривалістю 5 години.
14.07.07 р.
Реестрацiя, жеребкування – 6-00 - 7-00.
7-30 – Загальний збiр.
8-00 Сигнал про початок пiдготовки.
9-50 – Сигнал про початок закорму.
10-00 – Сигнал про початок часу активного лову.
14 -55 Сигнал «П*ять хвилин до закiнчення часу активного лову»
15-00 Сигнал «Закiнчення часу активного лову».
15-00-16-00 Зважування
15.07.07 р. Регламент залишаеться незмiнним, за выйнятком часу на реестрацiю. Жеребкування секторiв з 7-30.
2.2. Склад команд на змаганнях з ловлi риби фідером – 2 спортсмени;
Тренування в зонi лову дозволенi до 12.07.07 р. включно. 13.07.07 р. Тренуватися дозволяеться НЕ в зонi лова.
3. Правила проведення змагань з ловлі риби фідером
3.1. Змагання з ловлі риби фідером проводяться з берега на ріках, каналах, озерах або інших водоймах. Ділянка водойми, відведена для змагань, повинна бути, по можливості, прямою і мати однакові умови щодо глибини, рельєфу дна, рослинності, підходу до місця ловлі і т. ін. Ширина водойми не повинна бути менше 35 метрів. Глибина повинна бути не менше 1,5 метра на віддалі, доступній сучасним спортивним снастям.
3. 2. Ділянка водойми поділяється на 2, які позначаються в протоколах та інформаційних табличках буквами А, В, Кожна зона поділяється на сектори, кількість яких дорівнює кількості команд, які беруть участь у змаганні. Ширина секторів повинна бути не менше 10 метрів. Місця спортсменів повинні бути відділені від місць розміщення глядачів, для чого споруджуються перегородки або натягується стрічкове огородження на віддалі не менше 10 метрів від берега. Таким же чином між спортсменами і глядачами відгороджується прохід для офіційних осіб, які беруть участь у проведенні змагань. Лише тренер команди має право входити в сектор спортсмена своєї команди; він повинний мати нагрудний знак, що засвідчує його посаду.
3.3. Для ловлі дозволяється використовувати тільки фідерні вудлища, які оснащені котушками будь-якої конструкції, жилки або плетені шнури та фідерні годівниці. Забороняється використання металевих струн в якості жилки. Дозволяється мати при собі необмежену кількість запасних снастей.
3.4. Забороняється:
- ловля риби на блешню, штучні мушки;
- використання принади, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб;
- навмисне багріння риби.
3.5. Прикормлення розпочинається за 10 хвилин до початку змагань і може здійснюватись будь-яким способом.
3.6.  Під час ловлі вудлища можуть розміщатися на тримачах (підставках).
3.7. Саж повинний мати мінімальний діаметр 50 см і мінімальну довжину 2 метра. Під час змагань він повинний бути максимально занурений у воду, використання інших засобів для збереження улову забороняється. Спортсмен, який пред'являє до зважування покалічену рибу, піддається санкціям.
3.8. Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися платформами, максимальні розміри яких становлять 1х1 метр, ящиками або стільцями. Вони повинні розташовуватися поза водою або частково у воді в разі потреби (із дозволу організаторів). Поруч з основною платформою, можуть бути встановлені додаткові платформи, призначені для допоміжного устаткування і матеріалів.
3.9. Учасникам змагань дається 120 хвилин на підготовку. З моменту прибуття на місце змагань, спортсмени повинні скласти снасті та оснащення у своїх секторах, але до сигналу не мають права залишатися в цих секторах (це також стосується осіб, що допомагають при транспортуванні снастей). Будь-яка підготовка снастей та іншого оснащення забороняються до сигналу, що дозволяє спортсменам вхід у сектор. Під час підготовки спортсмени не мають права одержувати ніякої допомоги.
3.10. Прикормка та насадка повинні бути природного походження. Дозволяється використання атрактантів та фарбуючих речовин. Забороняються прикормки, що містять живу або мертву рибу, а також ікру риб. Кількість прикормки і насадки може бути обмежено організаторами змагання. У цьому випадку вони повинні бути піддані контролю членами суддівської колегії. Максимальна кількість прикормки на один тур - не більше 17 літрів вологої суміші.
3.11. Підсакою можуть користуватися лише самі спортсмени.
3.12. Спортсменам не дозволяється приймати допомогу від будь-кого, лише капітан (тренер) має право входити в сектор спортсмена своєї команди. При цьому він може давати спортсмену тільки усні вказівки.
3.13. Учасники можуть використовувати виділений їм сектор за своїм розсудом, але їм не дозволяється входити або займати нейтральні зони. У своєму секторі спортсмени повинні пересуватися спокійно і без зайвого шуму. Забороняється кидати прикормку в праву і ліву нейтральні зони.
3.14. Вхід в сектор спортсмен здійснює після першого сигналу. Після нього спортсмен може приступити до підготовки своїх снастей, вимірювати глибину, готувати прикормку, встановлювати саж у воду та інше. Формовані кулі прикормки, готуються спортсменами тільки після входу в сектор. Для підготовки дається 120 хвилин.
3.15. Після подачі другого сигналу, за 10 хвилин до старту, спортсмени можуть починати прикормлення риби великою кількість прикормки.
3.16. Третій сигнал означає початок змагань, під час яких спортсмени можуть використовувати лише невеликі кількості прикормки, яку можна затиснути в кулаці однієї руки, без використання будь-якого упора (відро, підставка і т.ін.).
3.17. Четвертий сигнал попереджує спортсменів про те, що до закінчення туру залишилося 5 хвилин.  П'ятий сигнал повідомляє про закінчення туру.

0

2

Водоем Щевченко (в сторону Харцизска). В уловах - карась (море)...Карп (не менее 400 грамм)..а в основном от 600-т...Есть окунь, уклея...Берег плотный, поросший травой...глубыны 2-4 метра...
РЫБУ СОХРАНЯТЬ ЖИВОЙ!....Тренировка - 20 грн. с условием выпускания рыбы.

Взнос на соренования - 50 грн. за два дня с членов федерации...и 70-ть с не членов федерации.
Арендатор водоема Саша...тел. 8-066-170-81-83

0

3

1.1. Після сигналу, який сповіщає про закінчення змагань зараховується риба, яка знаходиться не в воді.

не не в воде, а в садке + время на вываживание рыбы, которая клюнула во время или до сигнала.

Навмисне багріння риби забороняється.

не могу себе представить как обратное осуществимо.

На змаганнях учасникам забороняється користуватися електронними засобами для виявлення риби і виміру глибини, а спортсменам і засобами радіозв'язку.

Это почему? Выступления то командные?

Отредактировано FastRiver (2007-07-04 11:19:56)

0

4

Это общенациональные правила....Уточняла некоторые моменты, которые не занала с Сашей Онющкиным...думаю он лучше ответитит на некоторые вопросы.
1. Рыба, которая при вывживании находится не в воде...на момент сигнала...
2. А что тут ответить....Можно подумать ты не знаешь как это делается...Видишь...плывет подлещик по поврхности (может хворый...может чумной)...и пытаешься его подбагриьт...
3. Вот пусть комнада на тренировках и отрабатывает тактику...Очень на многих соренованиях переговоры запрещены....Вечером после соренований делитесь впечатлениями и поправляется стратегию...коли в этом есть необходимость...

0

5

1. Рыба, которая при вывживании находится не в воде...на момент сигнала...
2. А что тут ответить....Можно подумать ты не знаешь как это делается...Видишь...плывет подлещик по поврхности (может хворый...может чумной)...и пытаешься его подбагриьт...

1. На карповых - нормальная практика дать пять минут на вываживание.
2. Фидером багрить лично я не умею и как это сделать не знаю.
3. ну да бог с ним, запрещено так запрещено.

Мне кажется, или это правила переделаны со спининга? Вот такая мы любопытная нация, судя по правилам.

Отредактировано FastRiver (2007-07-04 12:15:02)

0

6

кажется...:)
уточняю название водоема.
Водоем "Новый" в с. шевченко шахтерского района.

Площадь -5,5 гектар
Глубины: средняя глубина – 3 м. Максимальная – 6 м.
Дно: на косе и вдоль пляжа – каменистое, береговая линия вдоль села – глинистое, в вершине -  илистое.
Расстояние от Донецка – 58 км
Видовой состав рыбы: карп чешуйчатый и зеркальный ****, амур ****, карась ****, окунь мелкий, но много **, красноперка мелкая, очень много ***.
Береговая линия чистая. Травы, камыша, деревьев нет.
Промышленный отлов сетями не производится.
Промышленное кормление рыбы проводится на протяжении всей недели. Кормление производится небольшими порциями, в центре водоема. Влияние кормления на клев не замечено.
Подъезд к водоему – асфальт, и 200 м отсыпанной шлаком грунтовки. Вокруг водоема глинистая грунтовка.
Егерь - Александр. Телефон – 8-066-170-81-83, 8-098-213-90-60
На этом водоеме подписчики газеты «Донка» и члены Донецкой областной федерации получают скидки за лов с понедельника по четверг стоимость лова – 30 гривен. Скидки предоставляются по предъявлению подписного купона для подписчиков и по удостоверению для членов федерации.
Водоем имеет родниковое происхождение. Летом вода приобретает зеленоватый оттенок, в холодное время года, вода прозрачная. Рыба без запаха. Глубина под берегом (5-10 метров от берега) достигает 2,5 – 3 м.

0

7

Надо договориться, ч/б перед соревнованиями не кормили. ИМХО  :)

0

8

Наталья написал(а):

Кормление производится небольшими порциями, в центре водоема.

то Ромео .  Купить кораблик специальный радиоуправляемый для завоза приманки и на середину... :)

Наталья написал(а):

Влияние кормления на клев не замечено.

0

9

romeo написал(а):

Читайте правила внимательно это запрещено правилами соревнований

Где ?  :)  :P

И ваще я писАл просто для случая ловли на подобном водоеме  :)

Отредактировано Добрый Рост (2007-07-04 16:11:35)

0

10

ДОставка прикормки электронными приборами запрещена...
Насчет кормления договоримся

0

11

Место проведения водоёма изменино. По просьбе Наташи, сообщаю вам, что это будет старобешевское водохранилище.

0

12

FastRiver написал(а):

Место проведения водоёма изменино. По просьбе Наташи, сообщаю вам, что это будет старобешевское водохранилище.

:lol: Тогла я знаю кто будет чемпионом !!!  :D

0

13

Ткни в любого из списка - ошибки не будет. Дурной тон - загадывать, тем более, когда это касается не тебя.

Отредактировано FastRiver (2007-07-07 00:50:56)

0

14

1.6. Риба, яка виловлена під час змагань, випускається у водойму.

Плохо, что подлешики долго не живут, могут и до взвешивания не дотянуть...

0

15

Может быть у меня сорвется мероприятие, так и я приеду. Поучаствовать если не получится, то вне конкурса попробую. Правда мои фидера на даче, придется делать фидер из спина со вставкой фидерного конца. Наверное из жерехового, т.к. швырять, думаю, придется от души..

0

16

romeo написал(а):

Может делать промежуточные взвешивания ?

Воруется время у участника соревнований.Отвлекается внимание,если судьи сами вытащили садок,взвесили,отпустили то где гарантия,что обратно садок будет опущен в воду так, как удобно участнику?Потеря времени-встань,переустанови садок.ИМХО

0

17

+26 вроде где-то видел...

0

18

Господа! По поводу взвешивания...давайте обсудим на месте....Если и будет вороваться время, то у всех участников...
Места для участников еще есть....Можно выступать и в личном зачете. Либо сформируем команды на месте...

0

19

Ривер, к тебе посьба...захвати пожалста треногу!!!!!

0

20

romeo написал(а):

буим стараться чтобы не сдохли

На соревнования не допускаются участники с садками менее 2х-метров. Убийство рыб и спорт несовместимы.

0

21

Куда подъезжать и во сколько, шо за рыба там живет и на каком расстоянии от берега? И вообще, ловил ли кто-нить когда-нить на это водоеме?

0

22

Фдуч написал(а):

И вообще, ловил ли кто-нить когда-нить на это водоеме?

Ох уж этот фидер !
http://donetskfishing.2bb.ru/viewtopic.php?id=648

Отредактировано Добрый Рост (2007-07-12 17:32:27)

0

23

Так таки Шевченки или Старобешево?

0

24

Да интересен вопрос об организации,проезд куда?начало когда?(Построение-линейка,жеребьевка,старт)?ничиго не ясно и не понятно!!!!!

0

25

Старобешевское водохранилище. С трассы перед Старобешево поворот по указателю на Новый Свет...спускаетесь вниз....уходите правее...перед мостом грунтовка наЛЕВО...с правой стороны грунтовки мы и будем...
Регламент весь в первом посте....до 7 утра регистрация...потом жеребьевка...построение и с восьми утра нанчло подготовки...на второй день пережеребьевка и с восьми утра снова подготовка...

0

26

СПАСИБО! Исчерпывающий ответ.

0

27

Старт в 9? Тада я участвую. С СТОлегом в команде.

0

28

После 1 этапа:

1 место делит Флай (Печерский, Онюшкин (Фдуч)) и Буканиры (FastRiver и romeo) - по 4 командных балла, на третьем днепропетровская команда "Барракуды" - 5 командных... В личке на 1-м месте был спортсмен из Барракуд на 2-м romeo на 3-м Олег Печерский... Завтра будет рубка мама не горюй...

0

29

Предварительные Командные Итоги:
1. Флай (ну кто такой Онюшкин и Печерский знают наверное все, из такого опыта можно смело отливать золотые слитки).
2 Баракуда (очень сильная команда из Днепра, если бы жребий упал немного по другому, то победители были бы другие).
3. Буканиры.

Предварительная Личка (второе и третье я мог вполне перепутать, заранее прошу прощения):
1. Печерский
2. Баракуда (сори - не занаю, но очень достойный результат и пожалуй, мега соперник)
3 . Фдуч.

Отчёт  напишет Ромэо, а я подпою.

Отредактировано FastRiver (2007-07-15 20:46:01)

0

30

Рома, хорош себя линчевать :) Лучше спроси с Ривера за 17 сходов на 1 этапе  :D

0


Вы здесь » Donfish.org: Рыбалка в Донбассе » Соревнования » Соревнования по ловле фидером ДОФСЛР, 14-15 июля 2007