Donfish.org: Рыбалка в Донбассе

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Donfish.org: Рыбалка в Донбассе » Беседка » Полку арендованных водоемов прибыло...


Полку арендованных водоемов прибыло...

Сообщений 1 страница 30 из 57

1

Собственно наткнулся на вот такое распоряжение...  :smoke: Особенно заинтерисовал п.1.17 :question: , по поводу "Ханженківське водосховище", если я все правильно понял его отдали в аренду o.O

23 января 2013 года
Керуючись статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 51 Водного кодексу України, Тимчасовим порядком щодо підготовки правових актів з надання водних об’єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди, затвердженим розпорядженням голови облдержадміністрації від 15 квітня 2009 року № 163, розпорядженням голови облдержадміністрації від 23 листопада 2012 року № 855 «Про оголошення та проведення конкурсу про надання водних об’єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди», на підставі Режиму рибогосподарської експлуатації від 27 листопада 2012 року, враховуючи результати конкурсу щодо надання водних об’єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди (протокол від 21 грудня 2012 року):
1. Надати водні об’єкти загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 10 років:
1.1 Фізичній особі-підприємцю Колягіну Вадиму Васильовичу ставок, розташований на балці Широка, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 2,09 га, ємністю 29,26 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради для риборозведення.
1.2. Фізичній особі-підприємцю Квачу Сергію Васильовичу ставок, розташований на балці Широка, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала   2,1 га, ємністю 34,75 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради для риборозведення.
1.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «РВД ПЛЮС» ставок, розташований на річці Лозова, басейн річки Вовча, площею водного дзеркала 3,06 га, ємністю 70,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради для риборозведення.
1.4. Фізичній особі-підприємцю Трохименку Геннадію Миколайовичу ставок, розташований на балці Холодна, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала  5,3 га, ємністю 101,2 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення  (любительське та спортивне рибальство).
1.5. Фізичній особі-підприємцю Петренку Юрію Миколайовичу ставок, розташований на балці Ігнатіївська, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 3,3 га, ємністю 74,3 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення (любительське рибальство).
1.6. Державному підприємству «Донецьке лісове господарство» ставок, розташований на балці Суха Калинова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 0,95 га, ємністю 17,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення (любительське рибальство) та оздоровлення (рекреація).
1.7. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сімейний фермер» ставок, розташований на балці Гнила, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 0,8 га, ємністю 10,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення та виробництва сільськогосподарської продукції.
1.8. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сімейний фермер» ставок, розташований на балці Гнила, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 0,7 га, ємністю 9,7 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення та виробництва сільськогосподарської продукції.
1.9. Фізичній особі-підприємцю Терьошкіній Олені Іванівні ставок, розташований на балці Холодна, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала  2,38 га, ємністю 30,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення.
1.10. Фізичній особі-підприємцю Долгошеї Віктору Миколайовичу ставок, розташований на балці Калинова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 1,14 га, ємністю 30,8 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення.
1.11. Фізичній особі-підприємцю Гученку Ігорю Михайловичу водойму, розташовану на балці Довга, басейн річки Бахмутка, площею водного дзеркала 7,0 га, ємністю 271,6 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Часовоярської міської ради для риборозведення.
1.12. Сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Олександрія-Агро» ставок, розташований на балці Єфремова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 5,2 га, ємністю 41,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Докучаєвської міської ради для риборозведення (любительське рибальство) та виробництва сільськогосподарської продукції.
1.13. Державному підприємству «Горлівське лісове господарство» водойму, розташовану в басейні річки Кривий Торець, площею водного дзеркала 3,99 га, ємністю 502,7 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Горлівської міської ради для риборозведення (любительське рибальство) та оздоровлення (рекреація).
1.14. Комунальному підприємству «Агенція з туризму та розміщення»   Клебан-Бикське водосховище, розташоване на річці Клебан-Бик, басейн річки Кривий Торець, площею водного дзеркала 650 га, ємністю 27,8 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Олександро-Калинівської, Іллічівської, Катеринівської сільських рад Костянтинівського району для риборозведення.
1.15. Товариству з обмеженою відповідальністю «Донбасремгідравліка» водосховище «Переможне», розташоване на річці Калець, басейн річки Кальчик, площею водного дзеркала 62,0 га, ємністю 2,0 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Тополинської сільської ради Володарського району для риборозведення.
1.16. Фізичній особі-підприємцю Логінову Володимиру Івановичу Оленівське водосховище, розташоване на балці Долим-Тарама, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 55,0 га, ємністю 2,51 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Оленівської селищної ради Волноваського району для риборозведення.
1.17. Товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія «Слов'янський двір» Ханженківське водосховище, розташоване на річці Кринка, басейн річки Міус, площею водного дзеркала 478,0 га, ємністю 13,94 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Шахтарського району, Макіївської та Харцизької міських рад для риборозведення...

....3. Надати приватному підприємству «Донбасрибпром» водосховище-охолоджувач № 1 Слов'янської ТЕС, розташоване на річці Казенний Торець, басейн річки Сіверський Донець, площею водного дзеркала 470,0 га, ємністю 18,8 млн.м3, на території Райгородоцької селищної ради Слов'янського району для риборозведення на термін дії Режиму рибогосподарської експлуатації (до 31.12.2021)...

0

2

Интересно задекларированное целевое назначение- рыборазведение. Я так понимаю, оно не дает права на оказание платных услуг по рыбалке и отдыху?

0

3

romeo написал(а):

Вопрос только кого будут запускать арендаторы

Ага, и кого будут запускать ловить потом на этих ставках, всех или через одного......

0

4

Стартовая арендная плата просто умиляет

"ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
облдержадміністрації
23.11.2012 № 855
Перелік
водних об’єктів загальнодержавного значення, які надаються у тимчасове користування на умовах оренди за конкурсом

1. Ставок, розташований на балці Широка, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 2,09 га, ємністю 29,26 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
2. Ставок, розташований на балці Широка, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 2,1 га, ємністю 34,75 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
3. Ставок, розташований на балці Богодухова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 4,69 га, ємністю 198,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
4. Ставок, розташований на річці Лозова, басейн річки Вовча, площею водного дзеркала 3,06 га, ємністю 70,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
5. Ставок, розташований на балці Калинова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 6,26 га, ємністю 109,5 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
6. Ставок, розташований на балці Холодна, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 5,3 га, ємністю 101,2 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
7. Ставок, розташований на балці Ігнатіївська, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 3,3 га, ємністю 74,3 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
8. Ставок, розташований на балці Суха Калинова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 0,95 га, ємністю 17,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
9. Ставок, розташований на балці Гнила, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 0,8 га, ємністю 10,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
10. Ставок, розташований на балці Гнила, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 0,7 га, ємністю 9,7 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
11. Ставок, розташований на балці Холодна, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 2,38 га, ємністю 30,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
12. Ставок, розташований на балці Вербова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 1,3 га, ємністю 16,4 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
13. Ставок, розташований на балці Калинова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 1,14 га, ємністю 30,8 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
14. Водойма, розташована на балці Довга, басейн річки Бахмутка, площею водного дзеркала 7,0 га, ємністю 271,6 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Часовоярської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
15. Ставок, розташований на балці Єфремова, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 5,2 га, ємністю 41,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Докучаєвської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
16. Водойма, розташована в басейн річки Кривий Торець, площею водного дзеркала 3,99 га, ємністю 502,7 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Горлівської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.
17. Клебан-Бикське водосховище, розташоване на річці Клебан-Бик, басейн річки Кривий Торець, площею водного дзеркала 650 га, ємністю 27,8 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Олександро-Калинівської, Іллічівської, Катеринівської сільських рад Костянтинівського району. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 39,73 грн. за 1 га на рік.
18. Водосховище «Переможне», розташоване на річці Калець, басейн річки Кальчик, площею водного дзеркала 62,0 га, ємністю 2,0 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Тополинської сільської ради Володарського району. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 39,73 грн. за 1 га на рік.
19. Оленівське водосховище, розташоване на балці Долим-Тарама, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 55,0 га, ємністю 2,51 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Оленівської селищної ради Волноваського району. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 39,73 грн. за 1 га на рік.
20. Ханженківське водосховище, розташоване на річці Кринка, басейн річки Міус, площею водного дзеркала 478,0 га, ємністю 13,94 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Шахтарського району, Макіївської та Харцизької міських рад. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 39,73 грн. за 1 га на рік."

0

5

romeo написал(а):

радовался за Ханжос, так как вряд ли сделают его закрытым,

Хоть я и не спиннингист, но рад... Может кроме карася, другой рыбки прибавится...

Отредактировано Артём (2013-03-06 13:04:31)

0

6

romeo написал(а):

ну полюбасу бузанут карпа и немного амура (заставят 100%... на бешево так было в первые годы... карпа было много запущено и до сих пор его еще ловят)... дадут передышку карасю (пару лет без браков и будет его тьма)... ну и судаку не лишним будет пару лет отнереститься без браков... а потом скорее всего будет все как всегда - лобатый форева...

Чую для Ханжеса грядут новые времена... :rolleyes:

Отредактировано Артём (2013-03-06 13:18:49)

0

7

LantVV написал(а):

площею водного дзеркала 3,99 га,

Так по закону вроде как  водоёмы меньше 4х га , являются обьектами общего пользования и в аренду не передаются , ИМХО

0

8

игорь959 написал(а):

Так по закону вроде как  водоёмы меньше 4х га , являются обьектами общего пользования и в аренду не передаются

по закону водоемы менее 1 Га можно купить в частную собственность)))

0

9

romeo написал(а):

Осталось Павлополье

Я вобще удивлен как оно до сих пор не в аренде :dontknow: Там вроде и рыбхоз возле плотины есть.

Отредактировано Артём (2013-03-06 13:28:11)

0

10

LantVV написал(а):

Стартовая арендная плата просто умиляет

Нормальная плата, я бы даже сказал не маленькая...

0

11

LantVV написал(а):

Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375,0 грн. за 1 га на рік.

И только для

LantVV написал(а):

17. Клебан-Бикське водосховище, розташоване на річці Клебан-Бик, басейн річки Кривий Торець, площею водного дзеркала 650 га, ємністю 27,8 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Олександро-Калинівської, Іллічівської, Катеринівської сільських рад Костянтинівського району. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 39,73 грн. за 1 га на рік.

А чего так в разы в цене подпрыгнули....

0

12

Петрович написал(а):

Нормальная плата, я бы даже сказал не маленькая..

Так добавте сюда еще аренду земли находящуюся под водой .

0

13

игорь959 написал(а):

Так добавте сюда еще аренду земли находящуюся под водой .

и содержание охраны и т.д. ... но оно ж всегда легче представить что в чужом кармане монеты а не кирпичи  :confused:

0

14

игорь959
Петрович
Ай, молодцы, не пришлось растолковывать :cool:

0

15

ferro написал(а):

Петрович
Ай, молодцы

так что с синяком уже порешали  :question:  :D

0

16

Петрович написал(а):

так что с синяком уже порешали  :question:  :D

Не-е-е-е, евреюшка, "...каждому по заслугам..."(С) :hobo:

0

17

ferro написал(а):

игорь959
Петрович
Ай, молодцы, не пришлось растолковывать

И контрольный  :tired: Арендатор не имеет права вылавливать рыбу сетями если у него нет лицензии на вылов рыбы  . Любой инспентор рыбнадзора может взять за жабры как браконьера . :crazyfun:

0

18

Пусть на Донецком  море порядок наведут.Мусор посабирают и т.д. Я только за

0

19

Многие годы имел отношения к зарыбленнию этого водоема, два года назад не продлили водопользование, за два года выбили бреднем все подчистую, опять просились что бы зарыбили под будущий улов, но дураков нет, пусть теперь сами пробуют

0

20

Петрович написал(а):

по закону водоемы менее 1 Га можно купить в частную собственность)))

Если не ошибаюсь, до 2 га.

0

21

Петрович написал(а):

по закону водоемы менее 1 Га можно купить в частную собственность)))

Летом 2012 в первом чтении были приняты изменения в Водный кодекс, по которому местные советы могут передать в собственность водоем замкнутого типа площадью до 3 га, если он находится в пределах земельного участка, который находится в частной собственности. Но был ли этот закон подписан я не знаю, никакой информации поэтому поводу не нашел.
Не все так просто получается. Во первых я не смог вспомнить ни одного водоема замкнутого типа (т.е. такого в который ничего не втекает и не вытекает) Во вторых большинство арендованных водоемов находятся за пределами населенных пунктов, а земля вокруг них с/х назначения и ее отдавать (продавать) в частную собственность нельзя, следовательно не получится и водоем передать в собственность. Так что остаются только водоемы в пределах населенных пунктов, но кто ж продаст частнику столько земли (ну если очень сильно не заинтересовать конечно).

0

22

Круто! Ханженківське водосховище ємністю 13,94 млн.м3  за 15 тыщ. грн в год. Смешно. Тыща кубометров за 1 грн/год. Неплохо кто-то тендер выиграл.

0

23

Фдуч написал(а):

Круто! Ханженківське водосховище ємністю 13,94 млн.м3  за 15 тыщ. грн в год. Смешно. Тыща кубометров за 1 грн/год. Неплохо кто-то тендер выиграл.

в чем крутость Саня. Что с этим делать? посчитай затраты на охрану теперь

0

24

RA написал(а):

Охрана не самые большие затраты, тута стоит считать вопросы согласования с собственниками баз отдыха, на плотине зарядят плату офигительную и будут шантажировать сбросом воды.

Подпись автора

    Vivat Lex!

Многие уйдут на реку )))

0

25

RA написал(а):

Туда особо и запускать не нужно, дать подрости тому что есть, и дальше уже будет саморегулироваться, только вопрос возникает, рыба ведь будет в реку уходить.

А еще возможен второй сценарий - "карловский" - цедить, цедить и ещё раз цедить!!!! :'(  Тогда и на охрану тратиться не надо.

Фдуч написал(а):

Тыща кубометров за 1 грн/год. Неплохо кто-то тендер выиграл

Дерибан страны продолжается

0

26

По поводу огромных расходов на содержание арендованного водоема много слышал от арендаторов, но к сожалению, как это не печально, на самом деле в большинстве случаев львиная доля расходов арендатора идет на приобретение сетей и тралов. Могут конечно малька лобатого и карпа запустить, чтобы осенью выловить. А кому оно надо санитарную обработку водоема провести, пригласить ихтиологов, берега облагородить, только сиюминутная выгода.
Исключения конечно есть это отрицать глупо.
С ув. Виталий.

0

27

Довольно частая картина на арендованом водоеме: стоит будка с буржуйкой, выходит бомжара ему и платишь, иногда вокруг делает объезд сам хозяин. Охраной и не пахнет как таковой. Некоторые даже на лодку с мотором не тратятся. А еще бывает бомжара рыбу предлагает ( в тихоря от хозяина, пойманую конечно же сетями). Но есть и нормальные водоемы - как правило у хозяина он для души. Некоторые из-за нашего брата и закрывают - мусор, браконьерят

0

28

LantVV
Аренда водоема и рыборазведение в нем, как ни крути, это бизнес! А бизнес должен приносить доход, иначе же это будет альтруизм своего рода... Вопрос лишь в том каким образом и посредствам каких механизмов этот доход достигается... Но это уже на совести каждого из арендаторов.
И еще:

LantVV написал(а):

По поводу огромных расходов на содержание арендованного водоема много слышал от арендаторов, но к сожалению, как это не печально, на самом деле в большинстве случаев львиная доля расходов арендатора идет на приобретение сетей и тралов.

Если водоем ни разу не был официально в аренде, Вы даже представить себе не можете насколько длительна и дорогостояща(возьмем лишь оф.платежи) процедура ТОЛЬКО получения его в ту самую, не любимую на форуме аренду... А дальше? А дальше, если делать все по регламенту, то арендатор даже малька запустить не может без научного на то обоснования... Продолжать?

+1

29

Артем я сказал о том что я вижу на самом деле, а не о том как это должно быть. Что это бизнес и его цель прибыль никто и не спорит. Я прекрасно понимаю что арендная плата - не единственные расходы арендатора. Но опять же по факту у нас в большинстве случаев это какой то "звериный" бизнес. Кстати как и многое другое в нашей родной стране.
С ув. Виталий.

0

30

LantVV написал(а):

по факту у нас в большинстве случаев это какой то "звериный" бизнес

=свинарники в основной своей массе, не больше  :angry:

0


Вы здесь » Donfish.org: Рыбалка в Донбассе » Беседка » Полку арендованных водоемов прибыло...